خدمات

همه خدمات ما را بررسی کنید

خدمات مشاوره ، طراحی ،ساخت و اجرا

خدمات مشاوره ، طراحی ،ساخت و اجرا

مطالعه مشاوره وطراحی براساس قوانین واستانداردهای بین المللی ومبحث بیست ودو گانه نظام مهندسی ،شناخت دقیق طرح ومحل اجرا، تهیه برنامه زمانبندی براساس تقدم وتاخر وبودجه زمانی ومالی،کنترل وبهنگام نمودن برنامه،کنترل کیفیت،حفاظت بهداشت کار ، نظارت مستمر، نظارت عالیه ،منشور اخلاقی ما هست

کلینیک شبانه روزی ساختمانی و تاسیسات تهویه مطبوع و برق

کلینیک شبانه روزی ساختمانی و تاسیسات تهویه مطبوع و برق

عدم تعمیر ونگهداری صحیح وبموقع پس از تحویل پروژه هاودر زمان بهره برداری حلقه مفقوده در ساختمانها میباشد. که این شرکت با ایجاد کلینک ساختمانی وارائه خدمات شبانه روزی به دنبال حل این موضوع وخدمت بموقع به کار فرمایان عزیز هست.

خدمات آموزشی

خدمات آموزشی

اموزش فرآیند تسهیل و یادگیری،با کسب دانش،مهارت،ارزش،اخلاق ،اعتقادات و عادت ها است. برای درک آموزش مهندسی کاربردی کافی است با ما همراه شوید..

خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی

باتامین مصالح وتجهیزات مورد نیاز پروژه براساس نقشه های مصوب از طریق بازارهای داخلی و بین المللی با مدیریت هزینه و ریسک وزمانبندی دقیق و دستیابی به کیفیت مورد نظر خیال شما را آسوده خواهیم کرد.
پروتکل های ما

برنامه ریزی و نگرش مدیریتی

نگرش مدیریتی و برنامه ریزی نگرش همواره یک پای تیم رهبری است و در کارها نقش دارد. نگرش چنان قدرتی دارد که می تواند تیم ها را به اوج برساند یا به زمین بزند و نقطه تمایز رهبران واقعی با مردم عادی در دیدگاه و نگرش آنهاست، نه در شایستگی و استعدادشان .نگرش و عملکرد مدیران پروژه ها بر اساس تدوین خط مشی مدیریتی از جانب مدیر عامل شرکت ،منطبق بر علم مدیریتی روز دنیا است و با توجه به ارکان نه گانه مدیریت پروژه ،نسبت به اجراء و اتمام پروژه ها اقدام میگردد.

آیا می خواهید با ما کار کنید

ما به دنبال استعداد برای نوآوری و تغییر کل جهان هستیم ، به دنبال رهبرانی هستیم که ایده های خلاقانه داشته باشند.
×

 

پشتیبانی واتساپ

جهت دریافت پشتیبانی بر روی یکی از اپروتور های زیر کلیک کرده و مشکل خود را با پشتیبان در میان بگذارید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟