درباره ما

شرکت مهندسی ساخت فراز کاچار

شرکت عمرانی، ساختمانی ، تجارتی و مهندسی ساخت فراز کاچار با بهره گیری از تکنولوژی مدرن روز و دانش فنی متخصصین مجرب خود ، تجمع در یک مجموعه سالم اقتصادی و تلاش در راه پیشرفت و ترقی را به عنوان وظیفه خود در دوران توسعه اقتصادی برگزیده است.
طرز تفکر تیم ما
Image

نگرش مدیریتی و برنامه ریزی

نگرش همواره یک پای تیم رهبری است و در کارها نقش دارد. نگرش چنان قدرتی دارد که می تواند تیم ها را به اوج برساند یا به زمین بزند و نقطه تمایز رهبران واقعی با مردم عادی در دیدگاه و نگرش آنهاست، نه در شایستگی و استعدادشان. نگرش و عملکرد مدیران پروژه ها بر اساس تدوین خط مشی مدیریتی از جانب مدیر عامل شرکت ،منطبق بر علم مدیریتی روز دنیا است و با توجه به ارکان نه گانه مدیریت پروژه ،نسبت به اجراء و اتمام پروژه ها اقدام میگردد.

Image

نرم افزار های مورد استفاده

در طراحی و محاسبات تمامی استانداردهای مباحث مقررات ملی رعایت می شوند. برای تسهیل و افزایش سرعت و کیفیت اجرایی نقشه های جزییات و همچنین نقشه های تاسیسات موتورخانه به صورت سه بعدی توسط طراحان این شرکت انجام می شود که نتیجه کار را متفاوت از سایرین می سازد. در طراحی های صورت گرفته از طرف این شرکت با در نظر گرفتن دو عامل فنی و اقتصادی بودن طراحی ، طرح بهینه ارائه می شود تا ضمن برآورده کردن نیازهای پروژه، از افزایش بی رویه هزینه و تحمیل هزینه اضافی جلوگیری شود .

روند کار

برنامه ریزی و کنترل پروژه

همگام با سایر کشور های پیشرفته و شرکت های بزرگ این شرکت نیز با بهره جویی از آخرین نسخه نرم افزارهای مرتبط با موضوع ،برای پروژه های در دست اقدام خود موارد حیاتی و مهم را تهیه و بکار میگیرد.

ما چه خدماتی ارائه می دهیم

جهت اطلاع کامل از خدمات شرکت ما و دریافت مشاوره رایگان بر روی دکمه زیر کلیک کنید.
×

 

پشتیبانی واتساپ

جهت دریافت پشتیبانی بر روی یکی از اپروتور های زیر کلیک کرده و مشکل خود را با پشتیبان در میان بگذارید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟